O nas

kompas_kolory4_2

Akademia Rozwoju Osobistego Kompas to marka, która istnieje na rynku szkoleń i biznesu od 8 lat. Wierzymy, że każdy sukces oparty jest na sumiennym podejściu do rozwoju. Chcemy, aby każdy organizowany przez nas projekt miał przełożenie w praktyce, dlatego nasza współpraca z firmami określana jest na podstawie indywidualnych zapotrzebowań zgodnych z branżą, dostępnymi narzędziami i głównym celem danej instytucji. Precyzyjnie analizujemy potrzeby naszych Klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych, po to by nasza oferta spełniała wszystkie oczekiwania. W trakcie trwania procesu szkoleniowego, coachingowego lub doradczego modyfikujemy nasz system pracy, by elastycznie wyciągnąć ze współpracy jak najwięcej z korzyścią dla Klienta. Oferujemy zróżnicowaną ofertę dla szerokiej grupy docelowej.

Trenerzy Akademii Rozwoju Osobistego Kompas to wyszkoleni specjaliści opierający swoją wiedzę na praktycznych działaniach w konkretnych dziedzinach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu i uzupełniającym się kompetencjom jesteśmy wstanie stworzyć rozbudowaną, kompleksową, ale także długoterminową ofertę szkoleniową dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji. Współpracujemy z czasopismami, portalami internetowymi, jak również tworzymy autorskie publikacje po to, by na bieżąco rozwijać własne umiejętności zawodowe. Nasze relacje z obecnymi Klientami ocenione zostały w wielu pozytywnych referencjach, które znajdują się na naszej stronie.

Jako firma stawiająca na sukces prowadzonych szkoleń zapewniamy efektywność poświęconego czasu, dynamiczne warsztaty praktyczne oraz niezawodne techniki i metody nauczania. Jesteśmy odpowiedzialni za rezultaty naszych szkoleń, dlatego nasza praca to gwarancja jakości i pasji, jaką wkładamy w szkolenia sygnowane naszą marką

_______________________________

Kliknij i zobacz nasz raport CSR 2016.

W 2016 roku otrzymaliśmy pozytywną ocenę i certyfikat ISO potwierdzający naszą działalność zgodną z normami ISO 9001:2008.

 

 

 

1430
12600
17800
2145
przeprowadzonych szkoleń
uczestników szkoleń
godzin szkoleń
wypitych kaw