Nasi szkoleniowcy to praktycy

Trenerzy

Nasi szkoleniowcy to praktycy

Nasze wieloletnie doświadczenie trenerskie sprawia, że precyzyjnie dobieramy szkoleniowców i tworzymy programy szkoleń, który w 100% dopasowane są do potrzeb biznesu KLIENTA. 


Trener Coach Ekspert z zakresu sprzedaży.

Małgorzata Bukowska-Selwon

Specjalizuje się w realizacji szkoleń z zakresu budowania różnorodnych relacji biznesowych opartych na biznesie B2B oraz biznesie opartym na wewnętrznej strukturze organizacji

Trener Coach Ekspert z zakresu zarządzania.

Małgorzata Dudek

Specjalizuje się w realizacji działań HR. Posiada doświadczenie w budowaniu strategii rozwoju firmy. Aktywny rekruter oraz audytor wewnętrzny systemu ISO

Trener biznesu

Ziemowit Sosiński

Coach, wykładowca, wieloletni praktyk biznesu na wielu szczeblach. Współtwórca, współwłaściciel i manager firm branży reklamowej, które stały się krajowymi liderami.

Certyfikowany trener biznesu

Anna Wtulich-Smulska

Coach i doradca, pasjonatka szkoleń i rozwoju. Jej misją jest pomagać poprzez inspirację do zmian i poszerzania świadomości.

Doświadczona konsultantka i trenerka, dyrektor personalny

Adrianna Filiks

Coach, z ponad 20-letnią praktyką zawodową w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ekspert w zakresie badania i wdrażania strategicznych obszarów ZZL.

Autor i współtwórca cyklicznych audycji dla TVP

Tomasz Kammel

Autor i współtwórca cyklicznych audycji dla TVP: The Voice of Poland, Kocham Cie Polsko, Dzieciaki Górą, Pytanie na Śniadanie, Hity na Czasie, Sekrety rodzinne, itd. Prowadzi szkolenia ze sztuki wystąpień publicznych, międzyludzkiej komunikacji i wystąpień w mediach.

Pisarka, dziennikarka, blogerka

Agnieszka Kacprzyk

utorka trzech powieści, książki biograficznej uhonorowanej Warzynem 2016 oraz serii wydawniczej Name Your Story, stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. Laureatka konkursu Baba Fest 2018..

Certyfikowany Trener Biznesu

Aneta Dargiel-Ledwożyw

Absolwentka Akademii Grupa SET. Certyfikowana Moderatorka Design Thinking - Absolwentka Design Thinking Institute. Projektantka usług edukacyjnych

Trener z bogatym doświadczeniem sprzedażowym

Łukasz Małek

Jego specjalnością jest praca na bazie analizy potrzeb i współpraca z dużymi klientami biznesowymi. Przeszedł wszystkie możliwe szczeble kariery – od praktykanta, przez agenta wyłącznego, multiagenta

Influencerzy

Kasia Szymańska i Marcin Wiśniewski

Influencerzy, którzy przekształcili swoją pasję do dobrego jedzenia w instagramową działalność. Prowadzą konta lifestylowe Insta_warsaw i Wisnione, gdzie pokazują najlepsze restauracje i hotele. Posiadają ponad 60 tysięcy obserwujących.

Specjalista w zakresie prawa ubezpieczeń oraz prawa zobowiązań.

Paweł Sikora

Specjalista w zakresie prawa ubezpieczeń oraz prawa zobowiązań. Jako prawnik posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w niemieckich i austriackich firmach ubezpieczeniowych, Członek Zespołu Badawczego ds. Europejskiego Prawa Prywatnego

Analityk i autor kilkuset artykułów o ubezpieczeniach

Paweł Stykowski

Redaktor naczelny Dziennika Ubezpieczeniowego i Miesięcznika Ubezpieczeniowego, a także bloga Dumni z ubezpieczeń, od lat prowadzący szkolenia dla brokerów i agentów ubezpieczeniowych

Trener z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym

Kamil Kobus

Trener z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym i praktycznym. Od ponad 15 lat szkoli, zarządza sprzedażą a także świadczy usługi doradcze organizacjom o profilu produkcyjnym.

Copywriter i strateg marketingowy

Izabella Aftyka

Specjalizuje się w projektowaniu tekstów sprzedażowych i reklamowych oraz tworzeniu strategii komunikacji marek. Marketingowe podejście z naciskiem na efekty generuje rezultaty w postaci wzrostu sprzedaży, zwiększenia ilości zapytań oraz dochodów.

Praktyk i specjalista w dziedzinie marketingu internetowego

Artur Zabłocki

Praktyk i specjalista w dziedzinie marketingu internetowego, budowy serwisów www, SEO, SEM, social media, e-commerce oraz brandingu. Najbardziej lubi warsztaty, podczas których pracuje z markami wspólnie z nimi rozwiązując ich problemy.

Trener Coach

Joanna Chylewska-Michałek

Trenerka, która od 2008 r. pracuje w branży ubezpieczeniowej. Początkowo związana z Nordea Życie TU S.A., gdzie po 2 latach awansowała na menagera zespołu a w 2011 r. otrzymała nagrodę najlepszego menagera w Polsce.

Radca prawny, prowadzi kancelarię w Olsztynie

Anna Parys

W swojej kilkuletniej praktyce zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, ochrony danych osobowych i zamówieniami publicznymi. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych..

Praktyk biznesu – 29 lat doświadczenia w zarządzaniu

Bogdan Koczorowski

Ekspert w zakresie przygotowania i wdrażania strategii.Prowadzi zajęcia z zarządzania strategicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym i Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Trener sprzedaży

Tomasz Chojnacki

W 2004 roku rozpoczął pracę w sprzedaży i z powodzeniem rozwijał swoje kompetencje personalne i negocjacyjne, notując przy tym dwucyfrowe przyrosty każdego roku

Praktykujący menedżer, negocjator i mediator

Dawid Samulewicz

Doświadczenie zdobywał w firmach polskich i międzynarodowych, gdzie odpowiadał za realizację projektów inwestycyjnych w odnawialne źródła energii oraz nieruchomości.

Hotelarz z wieloletnim doświadczeniem.

Katarzyna Gurgacz-Nykiel

Hotelarz z wieloletnim doświadczeniem. 100% praktyk. Od blisko 20 lat związana z olsztyńskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym.

Starszy analityk biznesowy pracujący w bankowości od ponad 17 lat

Justyna Syed

Starszy analityk biznesowy pracujący w bankowości od ponad 17 lat w kraju i za granicą. Prowadziła szkolenia ze zwiększenia efektywnosci procesów operacyjnych, najlepszych praktyk operacyjnych i kontroli dla jadnostek banku w 30 krajach.

Trener biznesu i wieloletni praktyk w dziedzinie marketingu internetowego

Sylwia Dębowska-Lenart

Jako trener biznesu i wieloletni praktyk w dziedzinie marketingu internetowego, z sukcesami zajmuje się promocją marki w Internecie. Specjalizuje się w formułowaniu strategii komunikacji marki oraz prowadzeniu działań content marketingowych..

Specjalistka z zakresu techniki pracy głosem

Ewa Alchimowicz-Wójcik

Wieloletni pedagog śpiewu , wykładowca i wokalistka. Jest doktorem sztuk muzycznych w zakresie wokalistyki. W Akademii Kompas pracuje jako trener wspierający szkolenia z zakresu wystąpień publicznych.

Od 13 lat szefem kuchni w hotelach wysokiej klasy.

Mirosław Rynduch

Trener kulinarny na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Katedrze Żywienia Człowieka na Kierunku Gastronomia Sztuka Kulinarna.

Z wykształcenia pedagog, z zawodu fryzjer, z zamiłowania artysta.

Martyna Bryk

Nieustannie łączy te profesje w pracy. Mistrz Polski w kategorii Fryzjer Damski 2014, Zwycięzca konkursu Kreator 2018,

Specjalistka z zakresu komunikacji, kreacji i zarządzania marką, współwłaścicielka Wordsmith PR

Karolina Sieniawska

Specjalistka z zakresu komunikacji, kreacji i zarządzania marką, współwłaścicielka Wordsmith PR Z wykształcenia socjolożka, z mediami i branżą public relations związana od 2006 r. Dziesięć lat temu powołała do życia agencję public relations Wordsmith PR.

Konsultantka i mentorka liderów, trenerka, UX researcher, designer & mentor

Dorota Rycharska-Kiełbasa

Doświadczona menadżerka, doradca biznesu, specjalistka w zakresie organizacji, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych, budowania zespołów i kompetencji lidera. Pracuje metodą AgileBiznes, w której dąży do upraszczania pracy i rozwoju liderów w oparciu o metodykę agile. Zwinne metodyki zarządzania projektami doskonale sprawdzają się w biznesie i odnajdują się w każdej branży.

“Usługi Akademii Kompas sprostały naszym wysokim oczekiwaniom, dlatego śmiało możemy polecić Akademię Kompas jako godnego zaufania partnera.”

“Uwalniamy potencjał i towarzyszymy w zmianach, aż do osiągnięcia założonego celu!”

Małgorzata DUDEK – CEO
MAŁGORZATA BUKOWSKA-SELWON
 • EXPECTUM

  Usługi Akademii Kompas sprostały naszym wysokim oczekiwaniom, dlatego śmiało możemy polecić Akademię Kompas jako godnego zaufania partnera.
 • Hotel Pirat & SPA

  Profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo duża wiedza, doświadczenie trenera i przede wszystkim partnerskie podejście okazały się być na najwyższym poziomie. Indywidualny tryb prowadzenia szkolenia pozwolił na znaczące poszerzenie wiedzy z zagadnień menadżerskich oraz negocjacyjnych. Polecamy firmę AKADEMIA KOMPAS jako solidnego i nietuzinkowego partnera
 • ENTRA

  Mamy okazję współpracować z Akademią Rozwoju Osobistego Kompas już od kilku lat. Firma ta charakteryzuje się bardzo dogłębną analizą potrzeb pod które odpowiednio dopasowuje programy szkoleniowe. Podążą za potrzebami klienta nieustannie podnosząc poziom jego rozwoju. Kadra Akademii Kompas to osoby wrażliwe na sugestie oraz potrzeby rozwojowe firmy którą obsługują. Polecam Akademię Kompas jako partnera godnego współpracy.
 • Leluki

  Firma Akademia Rozwoju Osobistego Kompas na początku naszej współpracy dokonała analizy potrzeb szkoleniowych, na której podstawie przygotowała program szkoleń odpowiadający naszym potrzebom. Doceniamy zaangażowanie, profesjonalną kadrę oraz elastyczne podejście do współpracy. Dzięki udziałowi w szkoleniach widzę, że kadra naszej firmy podniosła znacząco swoją świadomość w zakresie szkoleniowym, poszerzyliśmy wiedzę oraz zdobyliśmy nowe umiejętności, które wdrażamy już w codziennych działaniach. Akademia Rozwoju Osobistego Kompas jest firmą wartą polecenia i godnym partnerem do współpracy.
 • PGN

  Współpraca z Akademią Rozwoju Osobistego Kompas przyniosła naszej firmie realne pozytywne i długotrwałe efekty. Przeprowadzone szkolenia i usługi coachingowe poprzedzone były dogłębną analizą potrzeb firmy oraz oczekiwań uczestników. Wysoki poziom merytoryczny, doskonałe dopasowanie usług do naszych potrzeb, doświadczenie i zaangażowanie konsultantów oraz nastawienie na długofalową współpracę sprawiły, że odbyte szkolenia i sesje coachingowe wymiernie przyczyniły się do rozwoju naszej firmy, a także stały się impulsem do osobistego rozwoju poszczególnych uczestników. Szczerze polecam.
 • ELTEL

  Doceniamy profesjonalne podejście i zaangażowanie Akademii Kompas w obsługę naszych projektów szkoleniowych, tym samym wysoko oceniając poziom i skuteczność realizowanych projektów.
 • SUN INVEST

  W ostatnim czasie nasi pracownicy uczestniczyli w kilku szkoleniach ogranizowanych przez Akademmię Kompas. Szkolenia przebiegały zgodnie z przedstawionym harmonogramem, a umiejętności interpersonalno - organizacyjne i ogromna wiedza trenerów skłaniały uczestników szkolenia do podejmowania wielu dyskusji związanych z tematyką szkolenia, uczestnictwa w warsztatach i integracji szkolnej grupy. Dzięki temu organizowane szkolenia są dynamiczne, aktywne i wysoce efektywne.
 • MODERN SCHOOL

  Nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomenduję Akademię Kompas jako specjalistę w swojej branży
 • OCTIM

  Standardy w Akademii Kompas w pełni spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Współpraca ta przyniosła wiele korzyści naszej firmie, a w przyszłości na pewno jeszcze skorzystamy z usług Akademii Kompas.
 • Model Art

  Akademia Kompas to dla Model Art. sp. z o.o. część organizacji. Współpracujemy ze sobą od dwóch lat w zakresie poprawy organizacji, komunikacji, szkoleń oraz motywowania pracowników głównie kadry kierowniczej i zarządczej. Zespół Doradców Akademii Kompas to profesjonaliści w swojej dziedzinie.

Szukasz szkolenia dla siebie lub swojej firmy ?

Skontaktuj się z nami - skorzystaj z naszych kompetencji, doświadczenia i zaangażowania