Inspiracje z Kompasem

Lato w środku zimy - Gorące inspiracje z Kompasem

CEL SZKOLENIA:

Dlaczego warto być z nami podczas konferencji?

Wyobraź sobie, że już jest luty. Z pewnością masz w głowie dużo myśli i celów. Czujesz chęć do działania i zmiany. Dostrzegasz w sobie duży potencjał, który chcesz wykorzystać, aby rok 2019 był dla ciebie przełomowy.

Pamiętaj! Start jest najłatwiejszy, ale w dojściu do sukcesu należy pokonać pewną drogę. Z letnią energią i motywacją ta droga jest zawsze łatwiejsza.

Przyjdź, aby zmienić schemat. W tym dniu zima będzie latem : )

Na przestrzeni ostatniego roku bacznie weryfikowaliśmy narzędzia wpływające na zmiany w rozwoju potencjału i postanowiliśmy podzielić się z Tobą naszymi obserwacjami.

Od lat współpracujemy z wieloma firmami, w których sprawdzają się wdrażane wspólnie z Akademią Kompas projekty, dlatego na konferencji będzie dużo wiedzy, inspiracji i praktycznych rozwiązań, które mogą sprawdzić się również u Ciebie.

Zaprosiliśmy  na jedną scenę gości specjalnych: Iwonę Pavlović, Ewę Cichocką oraz dwóch znakomitych trenerów pracujących pod marką Akademii Kompas.

To oni przekażą wam najważniejsze elementy wpływające na rozwój potencjału, które są wynikiem naszych obserwacji.

Do zobaczenia na wydarzeniu

Zespół Akademii Kompas

Sprawdzamy czy już się zapisujesz 🙂 

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA:
  • Pozyskanie wiedzy oraz inspiracji na temat rozwoju potencjału
  • Poznanie sprawdzonych praktyk i narzędzi wspierających odnoszenie sukcesu
  • Wymiana dobrych praktyk w zakresie zarządzania talentem, utrzymania pracowników w organizacji, wzrostu ich zaangażowania oraz rozwoju
  • Nawiązanie nowych kontaktów biznesowych
  • Loteria wizytówkowa z nagrodami
GRUPA DOCELOWA:

Konferencja przeznaczona jest dla środowisk biznesowych: właścicieli i zarządów firm, kadry menadżerskiej, liderów, pracowników działów sprzedaży, a także innych osób zainteresowanych rozwojem potencjału i szczęścia w pracy.

PROGRAM SZKOLENIA:

10:00 – Małgorzata Bukowska-Selwon & Małgorzata Dudek

Oficjalne otwarcie

10:15 – Ziemowit Sosiński / Wyrazista marka nie ma konkurencji – czyli dlaczego warto zostać buntownikiem.

Być może słyszałeś to powiedzenie. Problemem wielu istniejących marek, a nawet tych nowo powstających jest to, że są niewyraziste, rozmyte i często zajmują na rynku przypadkową pozycję. Rozmyta marka to rozmyte sukcesy i przysługa dla konkurentów. A Ty jaką jesteś marką?

11:30 – Iwona Pavlović / Jak uchwycić ten moment ?

Budując markę osobistą warto pamiętać, że marzenia się spełnia a droga do mistrzostwa może zacząć się wszędzie. Gdy skupisz się na swoim potencjale i zaczniesz korzystać z okazji, jakie daje Ci życie, łatwiej osiągniesz zamierzone cele. Zaczniesz czerpać radość z tworzenia i realizacji planów. Ten storytelling otworzy Twoją głowę na nowe możliwości i pokaże, że każdy z nas ma szanse napisać swoją historię dokładnie tak, jak chce.

12:45- przerwa networkingowa

13:45 – Ewa Cichocka / Uwolnij swój potencjał.

W świecie biznesu towarzyszą nam różne emocje, które są przyjemne lub mniej przyjemne. Przyjemne chcemy powielać a te mniej przyjemne ograniczać. Sprawdź, jak oczyścić ciało i umysł z nagromadzonego stresu, pozwól sobie na swobodne oddychanie i rozluźnienie mięśni. Naucz się skupienia na pozytywach i przeżyj spotkanie pełne inspirującej energii, która zostanie z Tobą co najmniej przez kilka kolejnych dni.

15:00 – Dawid Samulewicz / Siłą słonia nie przesuniesz.

Koncepcja od której zależy wynik negocjacji, gdzie mamy do czynienia z emocjami i analizą. W negocjacjach jak w ringu – nie da się przewidzieć wszystkich ruchów, ale warto znać te, które są stosowane i być na nie lepiej przygotowanym.

CENA SZKOLENIA:
Do 8 lutego 2 bilety w cenie 150 zł – polub nasz profil na FB, napisz komentarz pod postem promocyjnym na FB a otrzymasz kod rabatowy / Od 9 lutego cena 129 zł
GODZINY SZKOLENIA:
10:00-16:00
MIEJSCE SZKOLENIA:
Olsztyn Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji ul.Jagiellońska 91A
TERMIN SZKOLENIA:

12 luty 2019

TRENER PROWADZĄCY

Goście specjalni :  Iwona Pavlović & Ewa Cichocka

Trenerzy pracujący z marką Akademia Kompas: Ziemowit Sosiński & Dawid Samulewicz

Akademia Kompas jest organizatorem konferencji Gorące Inspiracje. Nasi Przyjaciele/Klienci/Partnerzy postanowili przyłączyć się do akcji.

Patronat Medialny

         

 

 

 

Przedstawiamy Wam gorący team sponsorski:

MASZ PYTANIA ZWIĄZANE ZE SZKOLENIEM?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas
+48 500 181 698

 Napisz
poczta@akademiakompas.pl