Szkolenie

Storytelling w mediach
społecznościowych
oraz praktyka działania
w kanale instagram

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do samodzielnego i skutecznego prowadzenia działań promocyjnych z wykorzystaniem social media oraz budowania wiarygodnej komunikacji w social media i na Instagramie.

 
 • Rozumie znaczenie historii w przekazie marketingowym
 • Charakteryzuje mechanizmy doboru historii i jej budowy
 • Rozumie różnice pomiędzy przekazem logicznym a emocjonalnym
 • Wymienia mechanizmy budowy historii
 • Dobiera odpowiednią historię
 • Stosuje poznane narzędzia wzmacniania przekazu
 • Buduje spójną opowieść zgodną z poznanymi zasadami
 • Dokonuje pomiaru skuteczności opowiadania
 • Świadomie moderuje opowieść przez co wpływa na słuchaczy
 • Moderuje głos adekwatnie do emocji, które chce przekazać
 • Podąża za reakcjami odbiorcy
 • Dopasowuje historię do odbiorcy
 • Komunikuje się w sposób jasny i zrozumiały dla rozmówcy
 • Montuje i robi prawidłowe zdjęcia na Instagram
 • Skutecznie angażuje społeczność
 • Efektywnie prowadzi swoje kanały w social mediach
 •  

Usługa kierowana jest do pracowników działów marketingu i promocji, osób zajmujących się obsługą firmy w social mediach, influencerów, właścicieli firm, jak również innych osób, które są zainteresowane zdobyciem umiejętności skutecznego wykorzystania social-mediów jako narzędzia wsparcia procesów biznesowych.

Dzień I

 1. Twoja twórcza przestrzeń, czyli o tym, żeby się chciało chcieć
 2. Autentyczność – mów albo prawdę, albo w ogóle. Jak budować wiarygodną komunikację w social mediach
 3. Bohater-problem-czytelnik – triada, bez której nie ma opowieści. Definiowanie grupy docelowej i skuteczna komunikacja nadawca-odbiorca
 4. Trójdzielna struktura tekstu i 5 chwytów narracyjnych „Jak uwieść czytelnika”
 5. Pozyskujące, angażujące, sprzedażowe i dla superfanów, czyli wszystko o treściach w social mediach
 6. Burza mózgów – tworzymy własny harmonogram treści w social mediach
 7. Moje pierwsze story – trening pisania

Dzień II

 1. Dlaczego warto założyć konto na Instagramie? Korzyści z tego płynące.
 2. Podstawy. Co umieścić w Bio? Jaką stylistykę obrać?
 3. Strona techniczna. Jak robić zdjęcia i montować filmy?
 4. Pomysły na posty i stories.
 5. Jak skutecznie zaangażować społeczność.
 6. Przykładowy dzień. Planowanie publikacji
 7. Filmy instastories i insta reels.
 8. Grupa docelowa. Czyli do kogo chcemy dotrzeć.
 9. Pokaż się! Daj się poznać odbiorcom.
 10. Udostępnianie i współprace crossowe.
 11. Dlaczego warto połączyć różne kanały Social media i jak to efektywnie prowadzić.
 12. Komunikacja w Social Media. Wpadki i dobre przykłady.
CENA SZKOLENIA:
2300 zł / do 5 kwietnia promocja 1499 zł
ILOŚĆ GODZIN:
16
GODZINY SZKOLENIA:
8:00 – 16:00
MIEJSCE SZKOLENIA:
ul. Dąbrowszczaków 39/216, 10-542 Olsztyn
TERMIN SZKOLENIA:

15-16 września 2022

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas
+48 500 181 698

Napisz
poczta@akademiakompas.pl

trenerzy

Prowadzący szkolenie


Pisarka, dziennikarka, blogerka

Agnieszka Kacprzyk

utorka trzech powieści, książki biograficznej uhonorowanej Warzynem 2016 oraz serii wydawniczej Name Your Story, stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. Laureatka konkursu Baba Fest 2018..

Influencerzy

Kasia Szymańska i Marcin Wiśniewski

Influencerzy, którzy przekształcili swoją pasję do dobrego jedzenia w instagramową działalność. Prowadzą konta lifestylowe Insta_warsaw i Wisnione, gdzie pokazują najlepsze restauracje i hotele. Posiadają ponad 60 tysięcy obserwujących.

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Zobacz inne nasze szkolenia

“Usługi Akademii Kompas sprostały naszym wysokim oczekiwaniom, dlatego śmiało możemy polecić Akademię Kompas jako godnego zaufania partnera. ”

“Uwalniamy potencjał i towarzyszymy w zmianach, aż do osiągnięcia założonego celu!”

Małgorzata DUDEK
MAŁGORZATA BUKOWSKA-SELWON
 • EXPECTUM

  Usługi Akademii Kompas sprostały naszym wysokim oczekiwaniom, dlatego śmiało możemy polecić Akademię Kompas jako godnego zaufania partnera.
 • Hotel Pirat & SPA

  Profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo duża wiedza, doświadczenie trenera i przede wszystkim partnerskie podejście okazały się być na najwyższym poziomie. Indywidualny tryb prowadzenia szkolenia pozwolił na znaczące poszerzenie wiedzy z zagadnień menadżerskich oraz negocjacyjnych. Polecamy firmę AKADEMIA KOMPAS jako solidnego i nietuzinkowego partnera
 • ENTRA

  Mamy okazję współpracować z Akademią Rozwoju Osobistego Kompas już od kilku lat. Firma ta charakteryzuje się bardzo dogłębną analizą potrzeb pod które odpowiednio dopasowuje programy szkoleniowe. Podążą za potrzebami klienta nieustannie podnosząc poziom jego rozwoju. Kadra Akademii Kompas to osoby wrażliwe na sugestie oraz potrzeby rozwojowe firmy którą obsługują. Polecam Akademię Kompas jako partnera godnego współpracy.
 • Leluki

  Firma Akademia Rozwoju Osobistego Kompas na początku naszej współpracy dokonała analizy potrzeb szkoleniowych, na której podstawie przygotowała program szkoleń odpowiadający naszym potrzebom. Doceniamy zaangażowanie, profesjonalną kadrę oraz elastyczne podejście do współpracy. Dzięki udziałowi w szkoleniach widzę, że kadra naszej firmy podniosła znacząco swoją świadomość w zakresie szkoleniowym, poszerzyliśmy wiedzę oraz zdobyliśmy nowe umiejętności, które wdrażamy już w codziennych działaniach. Akademia Rozwoju Osobistego Kompas jest firmą wartą polecenia i godnym partnerem do współpracy.
 • PGN

  Współpraca z Akademią Rozwoju Osobistego Kompas przyniosła naszej firmie realne pozytywne i długotrwałe efekty. Przeprowadzone szkolenia i usługi coachingowe poprzedzone były dogłębną analizą potrzeb firmy oraz oczekiwań uczestników. Wysoki poziom merytoryczny, doskonałe dopasowanie usług do naszych potrzeb, doświadczenie i zaangażowanie konsultantów oraz nastawienie na długofalową współpracę sprawiły, że odbyte szkolenia i sesje coachingowe wymiernie przyczyniły się do rozwoju naszej firmy, a także stały się impulsem do osobistego rozwoju poszczególnych uczestników. Szczerze polecam.
 • ELTEL

  Doceniamy profesjonalne podejście i zaangażowanie Akademii Kompas w obsługę naszych projektów szkoleniowych, tym samym wysoko oceniając poziom i skuteczność realizowanych projektów.
 • SUN INVEST

  W ostatnim czasie nasi pracownicy uczestniczyli w kilku szkoleniach ogranizowanych przez Akademmię Kompas. Szkolenia przebiegały zgodnie z przedstawionym harmonogramem, a umiejętności interpersonalno - organizacyjne i ogromna wiedza trenerów skłaniały uczestników szkolenia do podejmowania wielu dyskusji związanych z tematyką szkolenia, uczestnictwa w warsztatach i integracji szkolnej grupy. Dzięki temu organizowane szkolenia są dynamiczne, aktywne i wysoce efektywne.
 • MODERN SCHOOL

  Nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomenduję Akademię Kompas jako specjalistę w swojej branży
 • OCTIM

  Standardy w Akademii Kompas w pełni spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Współpraca ta przyniosła wiele korzyści naszej firmie, a w przyszłości na pewno jeszcze skorzystamy z usług Akademii Kompas.
 • Model Art

  Akademia Kompas to dla Model Art. sp. z o.o. część organizacji. Współpracujemy ze sobą od dwóch lat w zakresie poprawy organizacji, komunikacji, szkoleń oraz motywowania pracowników głównie kadry kierowniczej i zarządczej. Zespół Doradców Akademii Kompas to profesjonaliści w swojej dziedzinie.

Szukasz szkolenia dla siebie lub swojej firmy ?

Skontaktuj się z nami - zaufaj profesjonalistom !