Referencje

W naszej kilkuletniej działalności mieliśmy przyjemność współpracować z markami zajmującymi czołowe pozycje we własnej branży na rynku polskim. Niejednokrotnie swoje umiejętności z zarządzania i kompetencji biznesowych przekazywaliśmy na warsztatach organizowanych dla segmentu MŚP. Przeszkoliliśmy dziesiątki menadżerów i specjalistów. Z częścią  klientów powracamy do współpracy kilkukrotnie szkoląc pracowników nie tylko na szkoleniach zamkniętych, ale również otwartych.

 

ZIPP ELMETAL s.c. NIP: 5782598119

Podczas szkolenia “Profesjonalna sekretarka / asystentka” poruszane były takie obszary jak: sekretariat jako komórka organizacyjna, wizerunek i profesjonalizm sekretariatu a wizerunek firmy, umiejętności i cechy profesjonalnej sekretarki/asystentki, komunikacja bezpośrednia, telefoniczna, mailowa, organizacja i planowanie pracy, efektywne zarządzanie czasem, asertywność, biurowy savoir-vivre, sposoby radzenia sobie ze stresem.

AkadZemia Kompas dała się poznać jako firma rzetelna i wiarygodna, zatrudniająca kompetentnych trenerów szkoleniowych. Szkolenia zrealizowane zostały na wysokim poziomie, a komunikatywność i zaangażowanie w pełni spełniły nasze oczekiwania.

Danuta Pater, członek zarządu.
Zobacz

 

FUNDACJA “Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości
na Warmii i Mazurach”  NIP: 7392577688

33

W szkoleniu “Zarządzanie sobą w czasie poprzez cele” wzięło udział 33 urzędników z Gminy Świętajno.

Szkolenie przebiegło w atmosferze współpracy, trener dostosowywała jego przebieg do potrzeb grupy szkoleniowej. Na uznanie zasługuje sposób prowadzenie zajęć i wysokich umiejętności trenera. Pani Małgorzata Dudek wykazała się znakomitą znajomością prezentowanego tematu i w przystępny sposób przekazywała swoją wiedzę. Uczestniczy szkolenia byli bardzo zadowoleni z wykonanej usługi, co wyrazili pozytywnymi opiniami w końcowych ankietach.

Danuta Ciborowska, prezes zarządu.
Zobacz

 

 

OSI FOOD SOLUTIONS POLAND SP. Z.O.O   NIP 5290009100

1111111Pani Małgorzata realizowała dla naszej firmy szkolenie w zakresie “Podnoszenie kompetencji w zarządzaniu”, kierowane do średniej kadry menadżerskiej oraz pracowników na samodzielnych stanowiskach.

Współpraca z Panią Małgorzatą Dudek przebiegła bardzo dobrze – zarówno podczas przygotowywania zakresu szkolenia, jak i jego realizacji, wykazała się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz umiejętnościami niezbędnymi w prowadzeniu efektywnych i atrakcyjnych szkoleń. Szkolenie prowadzone przez Panią Małgorzatę uzyskało bardzo dobre wyniki w naszej wewnętrznej ocenie prowadzonych szkoleń.

Anna Horbajczuk
Zobacz

 


HUBERTUS SP. Z.O.O NIP: 7393856143

Bez-nazwy-3

Pani Małgorzata Dudek zrealizowała 2 szkolenia dla 10 uczestników projektu “Profesjonalne szkolenia dla pracowników Hotelu Robert’s Port Lake Resort&SPA”.

Współpraca układała się bardzo pomyślnie. Pani Małgorzata Dudek wykazała wysokie umiejętności interpersonalne, które pozwoliły jej na nawiązanie kontaktu z uczestnikami. Zasób wiedzy, doświadczenie oraz kreatywność pozwoliły zrealizować efektywnie i na wysokim poziomie zaplanowany kurs. Zarówno organizacja, jak i strona merytoryczna były na bardzo wysokim poziomie i w pełni spełniły oczekiwania organizatora i uczestników zajęć.

Sylwia Anna Ossowska, prezes zarządu.
Zobacz

 

FUNDACJA POLSKICH KAWALERÓW MALTAŃSKICH   NIP: 5252292602

22222Szkolenie prowadzone przez trenera Małgorzatę Dudek obejmowało tematykę “Telemarketing – narzędzia efektywnej sprzedaży przez telefon”.

Zaświadczam, iż Akademia Rozwoju Osobistego Kompas jest partnerem godnym polecenia. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i z należytą starannością. Przygotowanie osoby prowadzącej ukierunkowane było na potrzeby grupy docelowej a wiedza przekazywana była w sposób jasny i zrozumiały.

Irena Stawicka, regionalny specjalista ds. aktywizacji zawodowej ON
Zobacz

 

 

PZU ŻYCIE SA  NIP: 5270206056

PPP

PZU Życie SA Pion Klienta Korporacyjnego w Olsztynie w 2010 roku podjął współpracę z firmą Akademia Rozwoju Osobistego Kompas Małgorzata Dudek, która okazała się wiarygodnym partnerem dbającym o poprawność i wysoki standard wykonywanych umów.

Na podstawie własnych doświadczeń oceniamy firmę Akademia Kompas jako rzetelnego i godnego polecenia partnera biznesowego. Uważamy, że posiada ciekawą i szeroką propozycję szkoleniową skierowaną do pracowników sprzedażowych oraz kadry menadżerskiej.

Robert Krutczenko, dyrektor ds. Klienta Korporacyjnego.
Zobacz

 

 

 

STAL SERVICE SP. Z.O.O.  NIP: 5251972252

logo

Postanowiliśmy po raz kolejny zainwestować w szkolenia organizowane przez Akademię Kompas. Podnoszenie kompetencji podczas szkolenia sprawiło, że pracownicy bardziej zaufali sowim umiejętnościom, mieli możliwość sprawdzenia się w kilku wywołanych sytuacjach szkoleniowych, poznali własne zachowania i reakcje.

Robert Wiącek, członek zarządu.
Zobacz

 

 

 

 

BRIGHT NOWA WIZJA BIZNESU   NIP: 8261406254

WszysBez-nazwy-1tkie ustalone warunki współpracy zostały zawsze zrealizowane z należytą starannością a potrzeby spotkały się  ze zrozumieniem i wsparciem. Szkolenia organizowane i prowadzone przez Akademię Kompas zawsze są doskonale dopasowane do potrzeb Klienta a metody pracy i kadra dydaktyczna wysoko wyspecjalizowana.

Halina Tudek, dyrektor zarządzający.
Zobacz

 

 

 

 

TEMPO TRAINING & CONSULTING  NIP: 7010290055

Pani MBez-nazwy-1ałgorzata wykazała się  dużą wiedzą z tematu szkoleń, profesjonalizmem i otwartością, co sprawiało, że przeprowadziła szkolenia w sposób rzetelny, uwzględniający charakter działalności klienta. Pracownicy otrzymali bardzo profesjonalnie przygotowane materiały, z których mogą czerpać wiedzę również po zajęciach.

Mamy nadzieję na dalszą współpracę  z Panią Małgorzatą Dudek przy kolejnych projektach.

Zobacz