PSYCHOLOGIA STYLU I UBIORU W BRANŻY ODZIEŻOWEJ

Przysłowie mówi, że nie ocenia się książki po okładce, ale wszyscy wiemy, że odpowiedni strój, dopasowany do figury, w odpowiednich barwach może zdziałać cuda. Jaki strój wzbudzi zaufanie klientów? Co wypada, a czego nie wypada włożyć na ważne spotkanie biznesowe? Jak wzory i kolory wpływają na wygląd i proporcje naszego ciała? Dowiesz się uczestnicząc w szkoleniu „Psychologia stylu i ubioru w branży odzieżowej”.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Szkolenie skierowane jest do osób chcących pozyskać niecodzienne umiejętności rekomendacji najbardziej odpowiedniej garderoby pod kątem doboru kolorystyki, fasonu i rodzaju ubrań.

Czego się nauczysz?

Rozpoznasz styl i kolorystykę pasującą do klientki, dzięki czemu trafnie dobierzesz garderobę i dodatki. Nauczysz się natychmiastowego rozpoznawania proporcji i typu figury, dzięki czemu doradzisz odpowiedni fason i rozmiar. Poznasz wpływ wzorów i kolorów na proporcje sylwetki, rozpoznasz kod kolorystyczny klientki oraz nauczysz się, jak w dyskretny sposób zasugerować klientce zmianę garderoby na bardziej dopasowaną.

Specyfika szkolenia

Kurs obejmuje 12 godzin szkoleniowych, a jw jego cenę wliczone są materiały szkoleniowe, zestaw narzędzi szkoleniowych oraz nadzór trenerski. Maksymalna liczba osób w grupie: 12.

PROFESJONALNA OBSŁUGA GOŚCIA W RECEPCJI HOTELOWEJ

Termin szkolenia: 28.08.2017r. – 29.08.2017r.

Godziny szkolenia: 09.00 – 15.00

Termin rozpoczęcia i zakończenia rekrutacji: 24.07.2017r. – 18.08.2017r.

Miejsce szkolenia: ul. Jagiellońska 91A, Olsztyn

Cena szkolenia: 2500zł brutto. Szkolenie z możliwością dofinansowania.

Prowadzący: Barbara Elżbieta Malinowska

Konsultantka indywidualnego stylu, pedagożka, organizatorka warsztatów samodoskonalenia. Jej pasją jest psychologia i praca z kobietami. Organizuje i realizuje warsztaty oraz szkolenia rozpoznawania indywidualnego stylu i pracy nad zmianą. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z kobietami, realizacja wielu szkoleń kreacji wizerunku oraz stylu w ramach autorskiego projektu „Nowa Ja, czyli ubieranie osobowości”. Pracowała z takimi firmami, jak: People Sp.z.o.o, Damosfera, Nudoodporne, WM ZDZ Olsztyn, PKZ Katarzyna Zacharska, Stowarzyszenie Remedium, Akademia Trzeciego Wieku w Mrągowie, Jabłoń Lake Resort, Hotel Ryn, Hotel Gołębiewski, Hotel Mercure Mrągowo, ImPark Sorkwity. Organizatorka warsztatów samodoskonalenia: Rytmy Kobiet, Twórcza Kreatywność, Babskie Gadanie, Kręgi Kobiet, Dzień Kobiet oraz Kongresów Kobiet. Przewodnicząca Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych „Babska”. Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie (kierunek: pedagogika, specjalność: doradztwo zawodowe z coachingiem). Absolwentka studiów licencjackich na Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie (kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna). Uczestniczka wielu szkoleń i kursów z zakresu kreacji wizerunku, warsztatów samorozwoju oraz obsługi klienta.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA:

  1. Psychologia koloru oraz podstawowa wiedza o kodach kolorystycznych.

  2. Charakterystyka 6 podstawowych stylów.

  3. Charakterystyka figur i dobór odpowiednich kształtów garderoby.

  4. Dobór dodatków do rodzaju stylu i urody.

  5. Złudzenia optyczne, a wpływ plam kolorystycznych i wzorów na architekturę figury.

KONTAKT:

Akademia Rozwoju Osobistego Kompas

Małgorzata Dudek

poczta@akademiakompas.pl

tel. +48 500 181 698