Aktualności

aktualniosci

 

 

2.11.2016 rok Za kilka dni kolejna konferencja!

Już wkrótce przed nami II edycja konferencji biznesowej pod hasłem: „Rozwiń skrzydła w biznesie”.
Informacje o zbliżającym się evencie (8 listopada 2016 rok) znajdziesz tutaj:
www.akademiakompas.pl/csr/konferencja-olsztyn


29.10.2016 rok Raport CSR

Raportowanie w zakresie CSR, to dla nas duże wyzwanie – analiza naszych dotychczasowych działań, weryfikacja wyznaczonych celów i inspiracja do dalszej pracy. Możemy pokazać nasze podejście do społecznej odpowiedzialności – zaprezentować co robimy i jakie są tego efekty. Tym chętniej zachęcamy Was do zapoznania się z krótkim, ale treściwym raportem “Projekt Akademia Zrównoważonego Rozwoju” (pobierz).

strona4hand-holding-tablet-png-image


 

21.10.2016 Konferencje

W dniach 15 i 18 września 2016 zrealizowaliśmy dwie konferencje związane z działalnością CSR, czyli Społecznie odpowiedzialnego biznesu. Podczas konferencji mówiliśmy o budowaniu strategii CSR oraz potrzebie włączania jej w budowaną strategię biznesową. Pokazywaliśmy jak zmienia się mentalność nowych pokoleń oraz ich wartości i potrzeby, pokazywaliśmy przykłady ściemy w zarządzaniu, która nieraz jest stosowana i przynosi odwrotne efekty od oczekiwanych oraz wskazywaliśmy kierunek kompetencji jutra. Mieliśmy zaszczyt na sali konferencyjnej gościć około 90 osób, którzy wykazali swoje zainteresowanie i chęć rozwoju w tym obszarze.

dsc0783318.10.2016 rok  Zapraszamy na szkolenia!

2

38.09.2016 rok Napisano o nas!

Dużo działamy w naszym regionie, ponieważ cenimy sobie pracę z przedsiębiorcami, którzy właśnie na Warmii i Mazurach próbują rozwijać własny pomysł biznes i plan na życie. Tym bardziej nam miło, że pojawiliśmy się w znanym tutaj czasopiśmie MADE IN. Warmia & Mazury. Zapraszamy do lektury!

www.madeinwm.pl/wystarczy-naladowac-bak 

 

bez-nazwy-2