TU I TERAZ

TU I TERAZ – pierwszy autorski e-book trenera Małgorzaty Dudek.zdjęcie-EBOOK

Pomyśl, ile czasu marnujesz każdego dnia bo zastanawiasz się nad tym, co będzie jutro, za tydzień czy za 10 lat? Jak wiele minut tracisz na rozpamiętywanie przeszłości? I gdy już odpowiesz sobie na te pytania, daj znać, czy czujesz się z tym dobrze.


DLA-KOGO

Mój poradnik jest dla tych, którzy chcą zacząć czerpać radość z chwil, które wciąż trwają. Dla osób, które na ścieżce czasu zapomniały o teraźniejszości. Dla tych, co nie mogą pożegnać się z przeszłością i dla tych, którzy wciąż myślą o tym, co czeka ich w przyszłości. Stworzyłam tego e-booka dla osób, które mimo wielu prób nie potrafią być się Tu i Teraz i spojrzeć na ten stan z uśmiechem i satysfakcją.

FAKT1 – Ludzie myślą, że realizacja celów i spełnienie marzeń sprawi, że zaczną być szczęśliwi.

FAKT2 – Wyznaczamy sobie cele, w które od samego początku nie wierzymy, bo są trudne do osiągnięcia.

FAKT3 – My naprawdę chcemy być szczęśliwy, tylko życie układa się pod górkę.

(…)

Każdy czytelnik mojego e-booka dowie się, że do tej pory prawdy, w które wierzył, zostaną obalone. Nie ma nic bardziej mylnego, niż mity wymienione powyżej.

Chcesz zacząć żyć lepiej, intensywniej, prawdziwiej i szczęśliwiej? Daj sobie prawo do przyjęcia tego, na co jesteś gotowy dzisiaj. Mój poradnik to nie tylko zbiór doświadczeń, które chcę Tobie przekazać – to także moja próba aktywizacji Ciebie do zmian. Pomogą Ci w tym ćwiczenia oraz historie ludzi, którzy tak jak Ty nie zawsze potrafią odnaleźć się w czasie, który nazwałam Tu i Teraz.

O-CZYM

SPIS TREŚCI

 1. Recenzje
 2. Wstęp
 3. Cele do osiągnięcia
 • Osiągaj równowagę
 • Nie przeżywaj na zapas
 • Jesteś tu i teraz
 1. Problemy do pokonania
 • Życie z dnia na dzień
 • Życie bez docenienia
 • Życie w przeszłości bądź przyszłości
 1. Mity
 • Czym większe kroki tym jesteśmy szczęśliwsi?
 1. Podsumowanie
 • Jak być Tu i Teraz?

TU-I-TERAZ

– fragment e-booka „Tu i Teraz”
W naszym codziennym życiu powinniśmy często zastanawiać się nad tematem równowagi. Chcemy ją osiągnąć, ale na jej szukanie nie poświęcamy zbyt wiele czasu, tłumacząc się jego ciągłym brakiem. Przyjmujemy to, co przynosi nam życie i cieszymy się z naszych osiągnięć. Nie zdajemy sobie jednak sprawy z tego, że funkcjonujemy tylko w części obszarów, które są niezbędne do osiągnięcia pełni szczęścia i życia w harmonii (…).

Wyobraź sobie teraz kostkę do gier planszowych.  Na każdej ze ścianek zamiast kropek znajduje się jeden z obszarów (mamy ich sześć: finanse, kariera, rozwój osobisty, rodzina, zdrowie, życie społeczne). Kostka zostaje wypuszczona z Twoich rąk i toczy się po stole. W pewnym momencie zatrzymuje się i widzisz… no właśnie, ile ścianek widzisz w pełni? (…).

Cena: 26.50 PLN (6.16 EUR)