Konferencja / Olsztyn

Zapraszamy do udziału w III konferencji  organizowanej przez firmę Akademia Rozwoju Osobistego Kompas pod hasłem “Rozwiń skrzydła w sprzedaży”

Bez-nazwy-1

Konferencja „Rozwiń skrzydła w sprzedaży” pokaże sprawdzone i skuteczne metody zarządzania wielokanałową komunikacją z klientem ukierunkowaną na sprzedaż produktów.

Konferencja będzie miała charakter spotkania w luźnej biznesowej konwencji, połączonej z networkingiem.


TERMIN

22 lutego 2017 (Jagielońska 91A, 10-356 Olsztyn)

ORGANIZATOR

Akademia Rozwoju Osobistego Kompas
Bank Zachodni WBK S.A. 5 Oddział w Olsztynie

logo_bzwbk_santander_30712

IDEA

Coraz więcej słyszy się o nowoczesnych technikach sprzedaży, o nowym podejściu do Klienta oraz o nowym wymiarze działań sprzedażowych. Żyjemy w szybko zmieniającej się rzeczywistości sprzedażowej, która zmusza nas do zadawania sobie pytania: “Czy sprzedaż jest łatwa?”.

Specjaliści coraz odważniej piszą o długofalowych strategiach sprzedażowych i połączeniu modeli marketingowych z kierunkiem sprzedaży.

Modele biznesowe jakie sprawdzały się lepiej lub gorzej jeszcze kilka lat temu, muszą zostać uszlachetnione. Musimy nieustannie przyglądać się kierunkowi w jakim podążają nowe trendy, aby móc rozwijać nasze organizacje oraz działy sprzedażowe.

DLA KOGO 

Na konferencję zapraszamy osoby zainteresowane szeroko pojętym zakresem sprzedaży w kontekście marketingu zintegrowanego.

Zapraszamy: właścicieli firm, kadrę zarządzającą, dyrektorów/kierowników działów sprzedaży, działów HR, a także inne osoby reprezentujące małe i średnie przedsiębiorstwa.

CEL KONFERENCJI
Przede wszystkim edukacja, budowanie nowych relacji i dzielenie się wiedzą oraz wzajemne inspirowanie. Jako praktycy i obserwatorzy wielu firm na różnym szczeblu rozwoju, chcemy przekazać Wam nasze wnioski i pomóc w analizie Waszych działań. Konferencja ma być okazją do dzielenia się dobrymi praktykami oraz spostrzeżeniami na temat obecnych zmian w świecie sprzedaży.

 

  • Dodatkowa edukacja pobudza nowe rozwiązania dla biznesu. Wykwalifikowana kadra natomiast może zbudować lepszy biznes, którego będzie zintegrowaną częścią. Przyjdź na spotkanie z liderami, kierownikami i menadżerami Twojej firmy.
  • Daj się poznać i poznawaj innych – na spotkaniu możesz dzielić się swoimi doświadczeniami, ale również poznać inne firmy, które być może borykają się z tymi samymi problemami lub już znają na nie skuteczny sposób.
  • Pracownicy nieustannie potrzebują nowych motywacji do działania – rozwój i edukacja jest jednym ze sposobów nagradzania. Dowartościowani specjaliści chcą wykazać własne umiejętności i korzystają z nowo poznanych narzędzi pracy.

 

 

PROGRAM SPOTKANIA (9.00-11:15)

9:00 – 9:10 Przywitanie uczestników, omówienie spraw organizacyjnych

9:10 – 9:35 Teoria czterech filarów/ Zimowit Sosiński

Co jest kluczowe w procesie sprzedaży? Umiejętności sprzedawcy? Siła nabywcza klienta? A może konkurencja rynkowa?
Teoria 4 filarów sprzedaży pokazuje zależności jakie rządzą procesem sprzedaży. Pokazuje jak rozpoznać kluczowy obszar, który determinuje osiąganie sukcesów we współpracy z różnymi kategoriami klientów i pracować nad nim.

9:35-10:00 Osobowość sprzedawcy w centrum marketingu zintegrowanego / Małgorzata Bukowska-Selwon

Dowiesz się – jakie znaczenie w dzisiejszym procesie sprzedaży ma rola człowieka.
Jak wielki jest wpływ sprzedawcy na korzyści biznesowe. Jak ważna jest identyfikacja motywatorow czyli umacnianie zapału sprzedaży.

10:00-10:20 Przerwa

10:20-10:45 Social Selling sprzedaż w Social Media / Artur Zabłocki 

Przekonaj się, że media społecznościowe są dla każdej firmy – małej, średniej i dla dużych marek. Jakie kanały będą najlepsze dla Twojej firmy i jak  wykorzystać je w sprzedaży. Jakie działania, treści i narzędzia sprzedają w mediach społecznościowych. Dowiedz się co zrobić kiedy facebook nie sprzedaje.

10:45-11:05 Budowanie zespołów sprzedażowych / Anna Wtulich-Smulska

Coaching zespołowy, czym jest? Jak budować zespół za pomocą tego narzędzia? Model Grow i jego korzyści w budowaniu zespołów sprzedażowych.

11:05-11:15 Zakończenie konferencji, luźne rozmowy w ramach nowo nawiązanych kontaktów.

 

* Organizator ma prawo do nieznacznej korekty agendy z przyczyn od niego niezależnych – wszystkie jednak ewentualne zmiany będą miały powiązanie tematyczne z zakresem konferencji.

PROMOCJE!
15 % taniej w dniu konferencji na wszystkie produkty naszej firmy – SPRAWDŹ.
20 % taniej w dniu konferencji na wszystkie produkty naszej firmy przy zapisie 2 osób z firmy

Bez-nazwy-2

 

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału  w konferencji do dnia 20.02.2017. Prosimy o przesłanie zgłoszeń przez formularz kontaktowy znajdujący się tutaj.

 

Bez-nazwy-1

Kontakt organizacyjny

Małgorzata Dudek |  Tel. 500181698  |e-mail: poczta@akademiakompas.pl

Małgorzata Bukowska-Selwon | Tel. 501333518 | e-mail: kontakt@akademiakompas.pl

Anna Bułło ( Dyrektor V oddziału banku WBK w Olsztynie) |Tel. 510028806| e-mail: Anna.Bullo@bzwbk.pl

Prowadzący

Małgorzata Bukowska- Selwon

anna

Anna Wtulich-Smulska

ziemowit

Ziemowit Sosiński

trenerzy

Artur Zabłocki